Wyświetlone 1-4 z 4 rekordów.
2018-08-08
Z radością możemy Państwu zaprezentować naszą witrynę w nowej odsłonie. Postawiliśmy na przejrzystość oraz szybkość działania naszego sklepu internetowego. Silnik sklepu jest dedykowany, zatem cały kod i jego optymalizacja jest indywidualna - dostosowana do naszych potrzeb. Skutkuje to znacznie szybszym działaniem witryny niż popularne sklepy na silnikach typu Prestashop itp. Mamy również nadzieję, że przypadnie Państwu do gustu minimalistyczny styl, który został zachowany. Ma on na celu ułatwić poruszanie się po sklepie. Serdecznie zapraszamy do ko...
2018-02-02
Z przyjemnością informujemy, iż jesteśmy w trakcie tworzenia kilku prototypów nowych szafek systemowych. Głównym założeniem jest zachowanie modernistycznego stylu oraz możliwość kompozycji z pozostałymi modelami z naszej oferty. Staramy się też zoptymalizować konstrukcję, by proces seryjnej produkcji był jak najsprawniejszy a zaowocuje to atrakcyjną ceną końcową. Już w kwietniu zaprezentujemy jedną nową komodę, zaś do końca sierpnia dwie kolejne szafki RTV. Zapraszamy do śledzenia naszej oferty i występujących nowości.
2017-11-12
Od jesieni 2017 roku nasz zakład produkcyjny powiększył zarówno park maszynowy jak i liczbę pracowników. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych Klientów co do dostępności towaru. Staramy się utrzymywać wysokie stany magazynowe niemal wszystkich produktów, przez co czas realizacji wysyłek wynosi zazwyczaj 2 dni robocze, a nawet 24h! W przypadkach ekstremalnych opóźnień (np. z przyczyn niezależnych) czas wydłuża się zaledwie do 7 dni roboczych co na tle konkurencji i ogółu branży jest bardzo dobrym wynikiem - otrzymujemy wiele poc...
2017-09-04
Z przyjemnością informujemy Państwa, iż nasz zakład produkcyjny zakupił kolejną maszynę wspomagającą produkcję naszych mebli. Jest to fabrycznie nowa okleiniarka HOMAG - dwustronna. Maszyna idealnie frezuje i okleja obrzeże płyt wiórowych z obu stron jednocześnie. Wpływa to zarówno na przyspieszenie procesu produkcji jak i na jeszcze lepszą jakość wykonania poszczególnych formatek. W planach dalszy rozwój parku maszynowego wspomagającego proces produkcyjny.

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.