Czym się wyróżnia płyta POLGLOS ?

 

Określenie połysk lub wysoki połysk nie zawsze oznacza to samo i warto o tym wiedzieć.

Rozróżniamy cztery główne rodzaje płyt meblowych o wysokim połysku dostępne na rynku:

1. Płyta pokryta okleiną wygładzoną na podobę połysku (laminat-połysk) - najsłabszy efekt

2. Płyta MDF malowana ręcznie lakierem akrylowym - delikatny połysk lecz mocno widoczna struktura tzw. "skórka pomarańczy"

3. Płyta malowana lakierem bazowym w docelowym kolorze pokryta lakierem bezbarwnym  - wysoki połysk z delikatną strukturą "skórki pomarańczy"

4. Płyta z bazą lakierową i akrylem bezbarwnym nakładanym przez automat maszynowo - najwyższa jakość - bardzo wysoka głębia koloru i efektem gładkiego lustrzanego odbicia. Płyta POLGLOS zalicza się do tej grupy.

Płyta meblowa opisana w punkcie 4. z bazą i lakierem bezbarwnym nakładanym maszynowo jest nieporównywalnie wyższa jakościowo od pozostałych typów opisanych powyżej.

 

Połysk oraz głębia jest wręcz lustrzana, a powierzchnia jest idealnie gładka bez najmniejszej struktury i wypukłości.

Odbicie widać nawet na białej płycie, przykład na żywo po lewej stronie.

 


 Gwarancja jakości

 

Nie stosujemy półśrodków lub zamienników.

Meble oferowane przez naszą firmę zawierające elementy wysokopołyskowe wykonane są wyłącznie z płyty POLGLOS.

Należy zwrócić uwagę, iż w przypadku wysyłkowej sprzedaży mebli sprzedawcy nie raz stosują bardzo podobne zdjęcia lub wizualizacje, niestety Klient finalnie może otrzymać dwa różne produkty nie mając o tym świadomości.

Przy zakupach trzeba zachować ostrożność - nie tylko niższa cena ale niekiedy brak specifykacji w opisie produktu może świadczyć, iż płyta połysk nie jest wysokiej jakości dlatego nie jest właściwie przedstawiona.

U nas Klient ma pewność, iż otrzyma oferowany produkt zgodny z jego opisem i specyfikacją.

 

Sprawdzony produkt, broniący się własną jakością.

Płyty wysokopołyskowe firmy POLGLOS to najwyższa półka jakościowa na skalę całego rynku meblowego Europy i nie tylko. 

Bardzo wysoka głębia koloru i efekt gładkiego lustrzanego odbicia.

Płyta produkowana na bazie płyty LDF. Wysokojakościowy akryl, stosowany w procesie produkcyjnym daje gwarancję powtarzalności i trwałości kolorów. Powierzchnia płyty jest odporna na działanie promieniowania UV. Płaszczyzna akrylu jest zabezpieczona specjalną folią, która chroni błyszczącą powłokę przed jakimikolwiek uszkodzeniami podczas całego procesu produkcyjnego, jak również podczas montażu mebli.

Krawędzie płyty oklejane są w naszym zakładzie na okleiniarce HOMAG (klejone "na gorąco") przy użyciu okleiny wysokopołyskowej PCV firmy REAHU o grubości 1,3 mm. Dzięki temu elementy tworzą spójną całość spełniając zamierzony efekt.

POLGLOS dzięki wysokiej jakości i niezwykłym walorom estetycznym znajduje zastosowanie w najbardziej ekskluzywnych kolekcjach mebli.

 

 


 Elementy z płyty wysokopołyskowej jako kompozycja

 

XXI-wiek. Nowoczesne wnętrza. Modernistyczny trend.

Meble w naszych domach dodają uroku i portretują osobiste upodobania.

Niewątpliwie meble wykonane z płyty wiórowej są wiodące w większości pomieszczeń - niezależnie czy jest to kuchnia, salon czy sypialnia.

Elementy wysokopołyskowe jako dodatek do standardowej płyty laminowej tworzą piękne połączenie jednocześnie nie podnosząc znacznie ceny danego produktu meblowego. Zastosowanie płyty połyskowej w drzwiczkach, frontach szuflad lub innych wkomponowanych elementach akcentują elegancję i nowoczesty styl, jednocześnie pozwalając zachować minimalizm.

Dodatek elementów wysokopołyskowych w naszych meblach jest bardzo stylowy i oryginalny. Jakość płyty POLGLOS zdecydowanie wzmaga ten efekt.

 

 

 


© Prawa autorskie zastrzeżone. Wszelkie kopiowanie i używanie treści bez zezwolenia surowo zabronione.

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.